+420 604 594 187
info@kojeni-most.cz

Recenze a poděkování

Created with Sketch.

Moc děkuji za pomoc a podporu při problémech s kojením. Petruška je neskutečně milá, empatická žena, která nám vyloženě zachránila kojení, kdy se malá vůbec nechtěla přisát, nepřibírala a teď je z ní velký savec, co si ze všeho nejradši dá prso i místo oběda :-). Moc moc děkujeme a doporučujeme všem, co si chtějí s miminkem užít krásné chvíle při kojení ❤.

Jana a Amálka

Už jsme se sehrály a je nám dobře. A to tvojí zásluhou. Děkuji ti! Koukej k čemu jsi přispěla.

Kateřina a Adlétka

Často na tebe myslím. Nebýt tebe, tak by teď byl malý na UM. Budu ti na věky vděčná.

Anna a Kristiánek

Díky za to, co děláš pro ostatní ženy a miminka. A za to, co jsi udělala pro nás po porodu.

Martina a Matoušek

Děkuji za rady a uklidnění. Naše dětská doktorka nás moc chválí. Krásně, plně kojím a vše bez problému, to hlavně díky Vám.

Edita a Kristiánek

Trápil mě ucpaný mlékovod. Moc jsi mi pomohla a hlavně podpořila. Díky!

Viola a Anežka

Moc jste mi pomohla, jste skvělá. Byl to opravdu ucpaný mlékovod. Zároveň moc děkuji, mám slzy v očích. Strašně moc jsem Vaši podporu potřebovala slyšet.

Petra, Zuzanka a Hanička

O kojení jsem si nic nezjišťovala, brala jsem to jako přirozenou věc. Ovšem začalo to bolavými a poraněnými bradavkami, slzami u každého přisátí a pokračovalo zatvrdlinami, ucpanými mlékovody a hlavně stresem. Až po několika měsících jsem našla Petru a díky jejím konzultacím se vše uklidnilo a ustálilo. Dodnes mě moc mrzí, že jsem  ji nekontaktovala hned. Naštěstí mi pomohla ještě včas a já mám dnes kojenou dvouleťačku, kterou chci kojit do samoodstavu.

Martina a Eliška

Jsem hrozně ráda, že jsi mě informovala už v těhotenství. Že jsi mi všechno ukázala hned v porodnici. Že se na tebe můžu kdykoli obrátit. A že nám kojení funguje, důkazem je moje 10kg roční láska. Díky.

Pavlína a Ondrášek

Ahoj, další kontrola za mnou. Za týden malá nabrala 280g. I díky tobě. Díky za podporu.

Lucie a Valinka

Jsem Vám moc vděčná, díky Vám malá skvěle saje a je plně kojena.

Jana a Evička

5 komentářů

 1. Alena, Míša a Timea napsal:

  Děkuji za spoustu skvělých rad a inspiraci při kojení mých obou dětí.

 2. Jarmila Kuzebauchová napsal:

  Po dvouměsíčních problémech s přisáváním , tvorbou mléka a bolestí bradavek, jsme se díky Tobě z dokrmování UM, dokázali vrátit zpět k plnému kojení. Za to Ti patří velké DĚKUJI. Rada pro maminky, které přemýšlí jestli mají při problémech s kojením volat laktační poradkyní!? Jednoznačně ano! Osobní a individuální kontakt má větší přínos, než kterákoliv rada z internetu. Také jsem dlouho přemýšlela a snažila se to zvládnout sama. Kdybych volala dříve nemusela jsem trpět dva měsíce a snad by jsme to zvládli i bez dokrmu. Dnes jsou Jonáškovi čtyři měsíce a je z něj savec jak má být 🙂 J+J

 3. MartinaK napsal:

  Milá Petro, moc vám děkuji za čas, trpělivost a ochotu. Věnovala jste nám svůj čas, i když jste měla být se svými dětmi, a psychicky mě podpořila, byť to bylo na dálku. Jste zlatá, moc vám děkujeme. Pavlík s mamkou 🙂

 4. Klára napsal:

  Milá Petro,
  děkuji Vám velmi za Váš laskavý a srdečný přístup, za Vaši podporující komunikaci, Vaše doporučení a pochopení.
  Práce, kterou pro nás děláte, je velmi důležitá a prospěšná, a to v různých obdobích mateřství. Jsem nadto přesvědčena, že jste ženou “na pravém místě”.
  Děkuji Vám ještě jednou za pomoc!

 5. Veronika Peroutková napsal:

  Díky Petře jsme překonaly s dcerkou bojkot a kojení si teď krásně užíváme. Petra je neuvěřitelně milá a empatická, dokáže člověka uklidnit a dodat sebevědomí, že vše lze zvládnout. Vždy mě vyslechla, poradila a podpořila. Jsme i nadále v kontaktu a já doufám, že to tak zůstane. Ještě jednou Petruš děkuji 😊

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *